Menu

produkcijos ženklinimo sprendimai

Dažjuostės

Apie ARMOR

 ARMOR - tai Prancūzų įkurta ir valdoma pasaulinė įmonių grupė, kurios pagrindinė veikla yra dažjuosčių, naudojamų šiluminio pernešimo technologijai kūrimas ir gamyba.

 Nuo pat įkūrimo 1922m. bendrovė buvo pionieriai rašalų (dažų) skirtų spausdinimui gamybos srityje. „ARMOR“ vieni iš pirmųjų pradėjo gaminti spausdinimo kalkę, vėliau ir kalkių juostas suvyniotas į kasetes (spausdinimo mašinėlėms ir spausdintuvams). O jau 1983m. Europoje pristatė naująją šiluminio pernešimo technologiją.

 „ARMOR“ platus dažjuosčių asortimentas yra nuolat atnaujinamas, kad atitiktu dabartinius ir būsimus identifikavimo poreikius, bei didesnius rinkos lūkesčius. Dažjuosčių kūrime dalyvauja ne tik šiluminio pernešimo spausdintuvų (etikečių spausdintuvų) ar spausdinimo galvučių, bet ir etikečių gamintojai. Bendras darbas užtikrina, kad spausdinimo technika tarnaus ilgiau, o atspausdintas užrašas išliks stabilus. Todėl „ARMOR" dažjuostes rekomenduoja daugelis spausdintuvų ir etikečių gamintojų.

Dažjuostės gaminamos naujos kartos, puikiai organizuotose gamyklose, kurios turi ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001 sertifikatus. Tai leidžia užtikrinti aukštą ir stabilų kokybės lygį, bei garantuoti, kad dažjuostės gaminamos etiškomis sąlygomis su minimaliu poveikiu aplinkai. Be to, 2010m pradžioje „ARMOR“ buvo pirmieji, kurie populiarios WAX tipo dažjuostės gamyboje nenaudoja jokių tirpiklių (Daugiau apie "SOLFREE").

„ARMOR“ dažjuostėms suteikti sertifikatai (BGA (LFGB), UL, FDA, RoHS, REACH, BS 5609, TSCA, AMEST, EC direktyvos) užtikrina, kad jas naudojantys klientai yra saugūs. Jos tinka maisto (sąlyčiui su maistu), farmacijos, chemijos, kosmetikos, tekstilės pramonėms, logistikai, pakavimui, buitinei ir auto technikai, sveikatos, žemdirbystės, augalininkystės srityse.

RESIN dažjuostė

 Ši dervų (RESIN) dažjuosčių šeima AXR® skirta spausdinti ypatingiems ir sudėtingiems spaudams. Ją sukurti "ARMOR" paskatino aukštų technologijų pramonė. Vėliau buvo pritaikyta ir kitose šakose (pavyzdžiui tekstilės pramonėje). Išskirtinai rekomenduojama spausdinimui ant plastikų (PE, PP, PET, ...).

 AXR® dažjuosčių šeima atspausdintas spaudas išsiskiria dideliu atsparumu trinčiai, tepalams, valikliams - plovikliams. Galima naudoti dideliame temperatūrų diapazone.Tinkama plokščio ir kampinio tipo spausdintuvams.

 

WAX dažjuostė

 Dažjuostės vaško pagrindu AWR® ir AWX® yra ekonomiškas sprendimas, skirtas spausdintuvams su plokščio tipo spausdinimo galvutėmis. WAX dažjuosčių pagrindinis bruožas yra tas, kad jos gali būti naudojamos įvairių tipų popierinių etikečių (Vellum, Coat, Lite, ...) spausdinimui. Šios „ARMOR“ šeimos dažjuostės yra vertinamos dėl ypač juodo spaudo bei kokybiško apatinio tepamojo sluoksnio, kuris puikiai apsaugo spausdinimo galvutes.

 Tam, kad būtų pasiekta geriausia spausdinimo kokybė panaudojant kuo mažiau spausdintuvo resursų, yra siūlomi keli WAX dažjuosčių tipai.

WAX RESIN dažjuostė

 ARMOR" vaško/dervų (wax/resin) dažjuosčių APR® ir APX® pagrindinis privalumas yra aukšta kokybė ir plati panaudojimo sritis. Ji geriausiai tinkama spausdinimui ant dengto popieriaus ar plastikinių paviršių (PE, PP, PET, ...). Atspausdintas spaudas atsparus trinčiai. Tinka spausdinti brūkšninius kodus net ir 90° kampu. Dėka kokybiško apatinio tepamojo sluoksnio yra puikiai apsaugomos spausdinimo galvutės.

 Priklausomai nuo modifikacijų, galima spausdinti su plokščio tipo bei kampinio tipo spausdinimo galvutes turinčiais spausdintuvais.

 

Dažjuostės šiluminio pernešimo spausdintuvams

 Sėkmingai bendradarbiaudami su didžiausiu pasaulyje dažajuosčių gamintoju „ARMOR” savo klientams galime pasiūlyti įvairių spalvų, tipų, matmenų sertifikuotas dažjuostes beveik visiems šiluminio pernešimo (etikečių/lipdukų) spausdintuvams. Siūlomos dažjuostės tiks spausdinimui ant popierinių, plastikinių lipnių etikečių, tekstilės ar tiesiogiai ant pakavimo plėvelės.

Ribbons

UAB Gima Industry

Vandžiogalos pl. 106K, Domeikava, Kauno raj., LT-54358, Lietuva
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
+370-653-36390
 
Įmonės kodas: 302267574
PVM kodas: LT100004458618
A.s.: LT447290000012467902

Prisijungti ar Registruotis

fb iconPrisijunk su Facebook